Zarówno cięcie wodą jak i wycinanie laserowe to nowe technologie, które już wkrótce mogą dokonać poważnej rewolucji na rynku przemysłowym. Tak stało się w naszej firmie BTH Import Stal, gdzie chętnie się rozwijamy i stawiamy na nowe rozwiązania, tak aby współpracujący z nami zleceniodawcy oraz klienci indywidualni byli zadowoleni z wykonanej pracy. 

Cięcie wodą ma wiele zalet, oprócz możliwości pracy na większości materiałów, bez szkody dla nich jest w stanie wykonywać cięcia o szerokości od jednego do dwóch minimetrów, w zależności od użytej grubości dyszy. Podobnie dzieje się w przypadku wycinania laserowego. Obie te metody sprawiają, że powstaje znacznie mniej pyłów, odpadów i wiórów, co pozwala na znacznie większą oszczędność materiału obrabianego. Dzięki nim możliwa jest także praca nie tylko na metalach, ale również precyzyjne cięcie takich materiałów jak tworzywa sztuczne, laminat, skóra, wyrobów ceramicznych, a także kamieni, granitu, marmuru, litej skały, a nawet drewna i innych materiałów.

Warto wspomnieć, że nowoczesne metody cięcia są przyjazne dla środowiska, nie produkują nadmiernej ilości śmieci, dymu, ani odpadów, gazów, które stanowiłyby zagrożenie dla ludzi oraz zwierząt.

Cięcie wodą, wycinanie laserowe

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *